Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    06.05.2019

Darček pre mamičky v humenskej pôrodnici

Milé mamičky, humenská pôrodnica pripravila pre vás balík plienok na prvé týždne po pôrode.

 

Okrem služieb hotelového štandardu vám pri odchode z našej pôrodnice darujeme nádielku kvalitných plienok pre vaše milované bábätko. Balík plienok vám venuje naša pôrodnica ako darček na prvé chvíle strávené s vaším pokladom doma. Prežite najkrajší okamih svojho života práve v pôrodnici Svet zdravia Humenné a odneste si od nás tie najsilnejšie zážitky a spomienky.

Táto ponuka je aktuálna pre mamičky, ktoré privedú na svet bábätko v humenskej pôrodnici v čase od 1. júna – 30. júna 2019.

 

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.05.2019

Prijatie daru monitorov dychu Babysense Neonatologickému oddeleniu od nadácie Križovatka

Neonatologické oddelenie nemocnice A. Leňa v Humennom prijalo dňa 23.05.2019 za prítomnosti pani primárky MUDr. Márie Vasilovej a vedúcej sestry Mgr. Marty Plátkovej 10 ks monitorov dychu Babysense. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Aktuality 23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

Aktuality 23.05.2019

Jarný Ústavný seminár 2019

Tohtoročný jarný Ústavný seminár sa konal 16. mája o 13:30 v kinosále nemocnice Galanta. Podujatia sa zúčastnilo spolu 279 osôb. Z toho bolo 60 lekárov, 161 sestier a 58 ostatných zdravotníckych pracovníkov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO