Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    06.05.2019

Darček pre mamičky v humenskej pôrodnici

Milé mamičky, humenská pôrodnica pripravila pre vás balík plienok na prvé týždne po pôrode.

 

Okrem služieb hotelového štandardu vám pri odchode z našej pôrodnice darujeme nádielku kvalitných plienok pre vaše milované bábätko. Balík plienok vám venuje naša pôrodnica ako darček na prvé chvíle strávené s vaším pokladom doma. Prežite najkrajší okamih svojho života práve v pôrodnici Svet zdravia Humenné a odneste si od nás tie najsilnejšie zážitky a spomienky.

Táto ponuka je aktuálna pre mamičky, ktoré privedú na svet bábätko v humenskej pôrodnici v čase od 1. júna – 30. júna 2019.

 

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.08.2019

Nemocnica v Dunajskej Strede štartuje rozsiahlu prestavbu: Bude mať moderný urgentný príjem

Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda štartuje rozsiahlu prestavba. Za vyše 3,5 milióna eur vznikne v jej priestoroch moderný urgentný príjem, prebudovať plánuje i jednotky intenzívnej starostlivosti a chirurgické traumatologické oddelenie pretvoriť na spoločný klaster. Do nemocnice tiež pribudne nové medicínske vybavenie a pacienti získajú v izbách vyšší komfort. Investícia je financovaná z eurofondov a spolufinancovaná z prostriedkov siete Svet zdravia.

Aktuality 14.08.2019

Galantské trhy 2019

Jednou z najobľúbenejších udalostí obyvateľov mesta Galanta a blízkeho okolia sú každoročne sa konajúce Galantské trhy. Tento rok išlo už o 35. ročník a konali sa od 8. – 10. 8. 2019

Aktuality 09.08.2019

O prácu v nemocniciach Svet zdravia sa uchádza tento rok najvyšší počet absolventov

Nemocnice siete Svet zdravia prijali v tomto roku najvyšší počet žiadostí o prácu od absolventov lekárskych fakúlt. Najviac ich pritom prišlo z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Univerzity Komenského v Bratislave. Do zamestnania nemocnice mohli prijať každého tretieho uchádzača. Zároveň sa oproti vlaňajšku počas prvého pol roka zvýšil aj celkový počet žiadostí, a to o vyše 20 percent.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO