Aktuality, Trebišov    14.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Trebišove

Nemocnica Svet zdravia Trebišov prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1 500€ na nákup polohovateľných kresiel pre onkologických pacientov.

 

Ďakujeme Lige proti rakovine za finančný dar, ktorý bol použitý na zakúpenie kresla pre Oddelenie klinickej onkológie na zlepšenie komfortu pacienta pri podávaní chemoterapie. Aj takýmto spôsobom vieme pacientom na našom oddelení zlepšiť pohodlie a aspoň v značnej miere spríjemniť čas strávený pri podávaní ambulantnej liečby.

Kreslo je súčasťou nášho oddelenia, ktoré je intenzívne využívané v našej každodennej práci.

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO