Aktuality, Galanta    27.03.2020

Dar pre nemocnicu Galanta

Hovorí sa, že zlé časy dokážu zomknúť ľudí a každý človek s dobrým srdcom chce prispieť aj keď len dobrým slovom. Veľa počujeme tieto dni o tom, aby sme zostali doma, aby sme sa nestretávali a možno práve aj táto karanténa alebo izolácia prispela k jednej veľmi dobrej dobrovoľníckej akcii.

 

S myšlienkou zorganizovať zbierku rúšok pre Nemocnicu Sv. Lukáša v Galante prišla p. Martina Holečková Šúryová. Informácia sa začala šíriť veľmi rýchlo, za čo chceme poďakovať všetkým, ktorí zdieľali príspevky a šírili túto dobrú vec do sveta.

Za prvý týždeň sa podarilo vyzbierať spolu 1 228 rúšok, ktoré nám p. Martina doručila osobne do nemocnice.  Vyzbierala ich od darcov nielen z Galanty, ale aj okolitých obcí a miest. Úprimne chceme poďakovať každému, kto sa akýmkoľvek spôsobom podieľal na výrobe alebo dodaní materiálu, a samozrejme, p. Martine za myšlienku, zozbieranie a doručenie.

Okrem tejto veľkej zbierky sme na niektoré oddelenia dostali rúška priamo od darcov. Je Vás naozaj veľmi veľa. Niektorí chcú zostať v anonymite a neradi by sme niekoho vynechali, preto nikoho nebudeme menovať, každý darca o sebe vie a my mu z celého srdca ďakujeme.  Rúška sa porozdeľovali a doručili na jednotlivé oddelenia.

Okrem rúšok sú v nemocnici veľmi potrebné aj ochranné štíty, tie sme v počte 40 ks dostali od iniciatívy www.pomoznemocnici.sk. Opäť veľmi pekne ďakujeme a nesmierne si vážime, čo pre nás robíte.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 04.06.2020

V nemocniciach Svet zdravia sú už povolené návštevy

V súvislosti s aktuálnou priaznivou epidemiologickou situáciou a na základe rozhodnutia ÚVZ SR sú pri dodržaní zásad v celej sieti nemocníc Svet zdravia návštevy opäť povolené.  

Aktuality 04.06.2020

Návštevy povolené v michalovskej nemocnici

V súvislosti s aktuálnou priaznivou epidemiologickou situáciou a na základe rozhodnutia ÚVZ SR a verejnej vyhlášky OLP/4593/2020 sú pri dodržiavaní zásad v celej nemocnici NÁVŠTEVY POVOLENÉ

Aktuality 03.06.2020

Plienky pre najmenších od Nadácie Križovatka

Aj napriek neľahkej situácii počas aktuálnej pandémie sú ľudia stále ochotní pomáhať. Skutočným príkladom toho je aj nezisková organizácia Nadácia Križovatka.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO