Aktuality, Galanta    28.12.2021

Dar od spoločnosti AGROSTAAR KB spol. s r. o.

Spoločnosť AGROSTAAR KB spol. s r. o. sa v rozhodla darovať galantskej nemocnici veľké množstvo  svojich produktov.

 

Dar obsahoval mrazené kuracie výrobky o hmotnosti takmer 1 tony, v hodnote viac ako 4 000 €. Dar odovzdal osobne za asistencie svojich zamestnancov sám výkonný riaditeľ, Ing. František Szikura. Produkty spoločnosti sa vyznačujú osobitnou kvalitou, s dôrazom na biologickú hodnotu finálnych produktov.

Tento dar poputoval rovno do nemocničnej kuchyne, odkiaľ sa vo forme najmä obedov dostane na stôl zamestnancom nemocnice, čím si chcela spomínaná obchodná spoločnosť uctiť prácu našich zdravotníkov, za čo je nemocnica vždy úprimne vďačná.

Veľmi pekne ďakujeme!

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Aktuality 19.01.2022

Nová detská kardiologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov

Vzhľadom na zvýšený dopyt po kardiologických vyšetreniach u detí s vrodenými srdcovými chybami, so zachyteným vysokým krvným tlakom, či s pocitmi srdcových nepravidelností, búšením srdca po prekonanej Covidovej infekcií, zriaďujeme na poliklinike ProCare Prešov ďalšiu pediatrickú kardiologickú ambulanciu.

Aktuality 18.01.2022

Jakub či Eliška: To boli vlani najčastejšie mená detí narodených v humenskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Humenné sa počas minulého roka uskutočnilo 587 pôrodov. V pôrodnici sa narodilo 313 chlapcov a 281 dievčat. Sedem mamičiek sa tešilo z dvojičiek.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO