Aktuality, Žiar nad Hronom    24.05.2022

CIKI – CAKI, CIKI – CAK, POĎ KRVINKY VYVETRAŤ

Dňa 24.05.2022 sa na hematologicko – transfúznom oddelením nemocnice Svet zdravia v Žiari nad Hronom fandilo slovenským hokejistom.

Hokejovú atmosféru si prišlo užiť veľké množstvo darcov, ženy, muži, študenti, dokonca príslušníci našich záchranných zložiek.

Pri tejto príležitosti nechýbala na oddelení ani slovenská vlajka a drobný darček pripravený pre darcov.

Pre darcovstvo krvi sa v tento deň rozhodlo aj 5 prvodarcov. Krv je naša najvzácnejšia tekutina, ďakujeme každému kto sa ju rozhodne darovať.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO