Aktuality, Trebišov    07.02.2020

Bežíme za tých, ktorí nemôžu – registrácia spustená

Nemocnica Svet zdravia Trebišov pripravuje 1. ročník behu BEŽÍME ZA TÝCH, KTORÍ NEMÔŽU.

 

Snahou nemocnice je vytvoriť pacientom príjemné prostredie pri podávaní ambulantnej chemoterapie zriadením onkologického stacionára, kde v pohodlných kreslách, v príjemnej atmosfére a s láskavým personálom pacienti absolvujú podanie ambulantnej chemoterapie, biologickej, či hormonálnej liečby. Finančné prostriedky získané z tohto podujatia nemocnica využije na tento účel, výlučne pre svojich pacientov.

Podujatie sa uskutoční v sobotu, 25. APRÍLA 2020 v mestskom parku v Trebišove.

Registrácia a viac informácií: www.bezimezatychktorinemozu.skĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.02.2020

Umelá inteligencia v nemocniciach Svet zdravia: Radí pri pacientoch po cievnej mozgovej príhode

Výsledky každého pacienta s podozrením na cievnu mozgovú príhodu od tohto mesiaca hodnotí v galantskej nemocnici aj umelá inteligencia. Sieť nemocníc Svet zdravia, do ktorej patrí aj tá v Galante, totiž od februára zaviedla do siedmich svojich nemocníc systém e-Stroke Suite od spoločnosti Brainomix.

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO