Blog, Procare    21.02.2017

Artróza kĺbu ruky – pacientovi odstránime bolesti a obnovíme jej celkovú funkčnosť

Vďaka operačnému riešeniu rizartrózy získa pacient plný rozsah pohybu palca

U pacientov, ktorým zlyhal konzervatívny spôsob liečby ponúka ortopedické oddelenie nemocnice ProCare Medissimo možnosť odstrániť bolesti a hlavne prinavrátiť funkčnosť kĺbu.

Na Slovensku ako jedna z mála nemocníc vykonáva operácie rizartrózy, a to totálnou náhradou prvého CMC kĺbu. Vďaka tejto jedinečnej operácii získa pacient plný rozsah pohybu palca, čím sa predovšetkým prinavráti funkčnosť celej ruky. Operačné náhrady CMC kĺbu sú bežným štandardom predovšetkým u českých kolegov. Na Slovensku je však len málo pracovísk, kde sa operácia vykonáva.

Bolesti tak môžete vďaka tejto unikátnej operácii nie len že odstrániť, ale aj zvýšiť opäť kvalitu svojho života.

operackyĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Bolest noh a krcove nohy

Procare 29.09.2021

Kedy môže bolesť nohy súvisieť s cievami?

Šesť ľudí z desiatich, prevažne žien, dnes na Slovensku trápia kŕčové žily. Súvisí však každá bolesť nôh s ochorením žíl? Odpoveď sa dozviete v novom blogu o zdraví.

Blog 07.09.2021

Aké procesy v tele ovplyvňuje štítna žľaza?

Štítna žľaza je malý orgán motýlikovitého tvaru umiestnený v oblasti krku blízko hrtana, je zložený z dvoch lalokov a spojený mostíkom (istmom), jej hmotnosť je u dospelého človeka 10 až 20g.

Blog 25.08.2021

Máte pocit nafúknutého brucha?

Meteorizmus sa používa v laickej populácii, ako aj v odbornej medicínskej terminológii. Vo všeobecnosti vyjadruje zvýšenú tvorbu, resp. prítomnosť plynu v tráviacej trubici, hlavne v črevách.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO