Otorinolaryngologická ambulancia
ProCare Nitra

V rámci ambulantnej starostlivosti poskytujeme v ORL ambulancii Polikliniky ProCare v Nitre komplexnú diagnostiku, liečbu a rehabilitáciu pacientov pri chorobách ucha, poruchách rovnovážneho aparátu, s chronickými recidivujúcimi zápalmi horných dýchacích orgánov, tváre a krku, maxilofaciálnej oblasti, hltana, hrtana, pažeráka, slinných žliaz, zmyslového orgánu pre vnímanie čuchu, chuti, sluchu a rovnováhy. Ušno nosno krčná klinika ProCare poskytuje starostlivosť detským aj dospelým pacientom.

 
 

Prečo si vybrať otorinolaryngologickú ambulanciu v Nitre

 • Starostlivosť o dospelých aj detských pacientov

  ORL – ušno-nosno-krčná ambulancia polikliniky ProCare v Nitre vykonáva široké spektrum ORL vyšetrení v oblasti horných dýchacích orgánov detského i dospelého pacienta. Venujeme sa diagnostike, liečbe ochorení ako aj prevencii. Ambulancia disponuje moderným prístorojovým vybavením a empatickým personálom.

 • Profesionálny prístup

  Pacientom krčnej ambulancie je poskytovaná kvalitná zdravotná starostlivoť bez rozdielu. Zabezpečujeme diagnostiku, liečbu a prevenciu ochorení horných dýchacích orgánov. Moderné priestory ORL ambulancie poskytujú príjemné prostredie, kde sa pacient aj lekár cítia príjemne.

 • Manažment ORL vyšetrení cez call centrum

  Pacienti sú na ORL vyšetrenie objednávaní telefonicky na presný čas a dátum. Vďaka tomu sme schopní zabezpečiť efektívne poskytovanie zdravotnej starostlivosti a poskytnúť tak ušno-nosno-krčné vyšetrenie väčšiemu počtu pacientov bez stresu v čakárni,  s ohĺadom na spokojnosť pacientov bez zĺhavého čakania.

Vyšetrenie a výkony krčnej ambulancie

 • audiometria – funkčné vyšetrenie sluchu a hranica počuteľnosti zvukov, meranie citlivosti sluchu
 • tympanometria – test funkcie stredného ucha, meria sa prenos energie prostredníctvom funkcie stredného ucha. Tympanometria nie je testom sluchu. Toto meranie zisťuje správny prenos zvuku cez bubienok na kostičky. Odchýlka pre meraní zväčša môže znamenať infekciu, tekutinu alebo iný patologický proces prebiehajúci v strednom uchu.
 • otomikroskopia – foniatrické mikroskopické vyšetrenie uší , počas ktorého sa pozerá do úzkeho zvukovodu dieťaťa so špeciálnym zväčšovacím mikroskopom.
 • endoskopické (fibroskopické) vyšetrenie ORL oblasti
 • vyšetrenie sluchu pred nástupom do zamestnania na vodičský preukaz a zbrojný pas

Aktuality

Nemocnica Bory spúšťa predregistráciu pacientov

Nemocnica Bory, ktorá dnes vyrastá na území bratislavského Lamača, dnešným dňom spustila predregistráciu pacientov. Prvá koncová nemocnica siete Svet zdravia je dokončená na vyše 70 percent a otvoriť ju plánujú v marci 2023.

VIAC...

Lekárka Zhydenko z Ukrajiny: Situácia je naozaj zlá. Je mi z toho ťažko

Prinášame Vám rozhovor s našou lekárkou z Ukrajiny pôsobiacou v rimavskosobotskej nemocnici na pediatrickom oddelení. MUDr. Iulianna Zhydenko pracuje v nemocnici od roku 2018, jej manžel Oleksandr pracuje ako skladník v kuchyni. Spolu majú 9 ročného synčeka.

VIAC...

Nemocnica Bory spúšťa predregistráciu pacientov

Nemocnica Bory, ktorá dnes vyrastá na území bratislavského Lamača, dnešným dňom spustila predregistráciu pacientov. Prvá koncová nemocnica siete Svet zdravia je dokončená na vyše 70 percent a otvoriť ju plánujú v marci 2023.

VIAC...

O vaše zdravie sa stará

MUDr. Zuzana Capová Otorinolaryngologická ambulancia, ProCare Nitra lekár

úkony: audiometrické a tympanometrické vyšetrenie, Kompletné ORL vyšetrenie detí a dospelých

Kontakt

Poliklinika ProCare Nitra
Fatranská 5, 949 01 Nitra

ORDINAČNÉ HODINY

 • Utorok:                07:00 – 15:00
 • Streda:                 07:00 – 15:00
 • Štvrtok:               07:00 – 15:00