Otorinolaryngologická ambulancia (ušno-nosno-krčná) | Vranov nad Topľou

ORL ambulancia (ušno-nosno-krčná) v nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou zabezpečuje pacientom prevenciu, diagnostiku, terapiu a rehabilitáciu pri chorobách ucha, poruchách rovnovážneho aparátu, s chronickými recidivujúcimi zápalmi horných dýchacích orgánov, tváre a krku, maxilofaciálnej oblasti, hltana, hrtana, pažeráka, slinných žliaz, zmyslového orgánu pre vnímanie čuchu, chuti, sluchu a rovnováhy. Ušno nosno krčná klinika taktiež zabezpečuje vyšetrenia pacientom oddelení nemocnice vo Vranove nad Topľou.

 
 

PREČO SI VYBRAŤ ORL AMBULANCIU VO VRANOVE NAD TOPĽOU

 • Moderné priestory ORL kliniky

  Priestory ušno nosno krčnej ambulancie a rovnako aj čakáreň pre pacientov vo Vranove nad Topľou prešli kompletnou rekonštrukciou. Moderné priestory krčnej ambulancie tak vytvárajú príjemné prostredie, kde sa pacient aj lekár cítia dobre a môžu sa venovať riešeniu zdravotných problémov.

 • Prijímame nových pacientov

  V našej krčnej ambulancii prijímame do zdravotnej starostlivosti nových pacientov, zo všetkých zdravotných poisťovní. Naše kapacitné možnosti nie sú vyčerpané. Do ORL starostlivosti teda prijímame nových pacientov a priebežne im zabezpečujeme liečebno-preventívnu ORL starostlivosť.

 • Pre pacientov všetkých 3 zdravotných poisťovní

  Vyšetrenia na ORL klinike v nemocnici vo Vranove sú hradené z vášho zdravotného poistenia. Dlhodobo pracujeme na tom, aby pacienti krčnej ambulancie mali bez rozdielu dostupnú kvalitnú zdravotnú starostlivosť. Ušno nosno krčné vo Vranove je zmluvným partnerom všetkých zdravotných poisťovní.

Krčná ambulancia a vyšetrenia

ORL – ušno-nosno-krčná ambulancia vo Vranovskej nemocnici vykonáva široké spektrum ORL vyšetrení v oblasti horných dýchacích orgánov a disponuje technickým a diagnostickým vybavením na špecializované ORL vyšetrenia.

 • vyšetrenie uší, nosa, dutiny ústnej, hltana a hrtana,
 • diagnostika, liečba a dispenzarizácia pacientov s akútnymi a chronickými chorobami uší, akútnou alebo chronickou poruchou sluchu, tinitom, závratmi a poruchou rovnováhy,
 • diagnostika, liečba a dispenzarizácia pacientov s akútnymi a chronickými chorobami nosa a prínosových dutín, alergickou a chronickou nádchou, epistaxou (krvácanie z nosa), bolesťami hlavy,
 • diagnostika, liečba a dispenzarizácia pacientov s akútnymi a chronickými chorobami hltana a hrtana, poruchou prehĺtania, chrapotom
 • diagnostika, liečba a dispenzarizácia pacientov s akútnymi a chronickými chorobami slinných žliaz,
 • diagnostika, liečba a dispenzarizácia pacientov s útvarom na krku: krčné cysty, lymfatické uzliny, tumory,
 • diagnostika, liečba a dispenzarizácia pacientov s onkologickými chorobami a prekancerózami v ORL oblasti,
 • konziliárne vyšetrenia pacientov hospitalizovaných na iných oddeleniach Vranovskej nemocnice

Aktuality

Vedecko pracovná schôdza SLS SL vo Vranove nad Topľou

Pod záštitou Spolku lekárov SLS vo Vranove nad Topľou sa 30.septembra konala vedecko-pracovná schôdza.

VIAC...

svet zdravia biele srdce 2021 12
Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť vranovskej nemocnice Alena Tančáková získala ocenenie Biele srdce

Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou Alena Tančáková získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier a Roku sestry a pôrodnej asistentky. V piatok už štrnástykrát na slávnostnom podujatí odovzdali Biele srdce 28 sestrám a jednej pôrodnej asistentke.

VIAC...

Deň vďačnosti ochrancom zdravia pacientov vo vranovskej nemocnici

Vďačnosť, rovná sa spokojnosť. Sme radi, že sme na Svetový deň vďačnosti mohli úprimne poďakovať tým, ktorí svoju spokojnosť v práci dokazujú aj počtom odpracovaných rokov v našej nemocnici.

VIAC...

O vaše zdravie sa stará

MUDr. Telepovská Martina Otorinolaryngologická ambulancia (ušno-nosno-krčná), Nemocnica Vranov nad Topľou lekár

Kontakt

Nemocnica Svet zdravia Vranov nad Topľou
M.R. Štefánika 187/177B, 093 27 Vranov nad Topľou

Tel. kontakt: 057/48 65 433

Ordinačné hodiny:
Utorok 7:30 – 16:00
Piatok 7:30 – 12:00

Ambulancia sa nachádza na 3. poschodí pavilónu A poliklinickej časti.