ProCare lekár 24

04.08.2016

Spoločnosť ProCare aj naďalej napĺňa svoj záväzok, ktorým je budovanie lepšieho zdravotníctva na Slovensku. Začiatkom augusta spustila novú, inovatívnu službu ProCare lekár24, ktorá je prístupná dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni.

Službu ProCare lekár 24 môžu klienti využívať na telefónnom čísle 0918 911 911, ktorá je zároveň pre všetkých klientov ProCare s programom osobnej starostlivosti.

V rámci služby ProCare lekár 24 sú klientom poskytované aj konzultácie:

  • o možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma aj v zahraničí
  • o správnom postupe pri zhoršení zdravotného stavu
  • o správnom dávkovaní voľnopredajných liekov a ich nežiaducich účinkoch

Klienti ProCare tak môžu telefonicky s odborným zdravotníckym pracovníkom na telefóne konzultovať svoje ťažkosti a poradiť sa v mnohých oblastiach. Účelom tejto služby je zjednodušenie prístupu a zvýšenie rozsahu dostupných informácií týkajúcich sa riešenia situácií súvisiacich so zhoršením zdravotného stavu do návštevy lekára. A to prostredníctvom poskytovania konzultácií, informácií, rád a odporúčaní.

Ako hovorí generálny riaditeľ ProCare, Marek Duban: „naším cieľom je neustále prinášať pacientom na Slovensku kvalitnejšie služby v oblasti zdravotníctva. Od týchto dní majú naši klienti na dosah rady a informácie v prípade zdravotných komplikácií doma aj v zahraničí. Unikátnosť služby ProCare lekár 24 je v tom, že máme elektronickú dokumentáciu všetkých našich pacientov a vieme im tak poskytnúť kvalitnejšiu a ucelenejšiu konzultáciu.“

 

Účelom tejto služby je zjednodušenie prístupu a zvýšenie rozsahu dostupných informácií týkajúcich sa riešenia situácií súvisiacich so zhoršením zdravotného stavu, formou poskytovania rady lekárom a inými zdravotníckymi pracovníkmi.

Marek Duban navyše dodáva: „vybudovali sme si vlastný tím odborníkov, ktorí poskytujú konzultácie a rady našim pacientom dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni.  Z prieskumov, ktoré sme realizovali na vzorke našich aktuálnych pacientov vyplýva, že o takýto typ služby je na Slovensku záujem. Je našim poslaním poskytovať služby, ktoré posúvajú hranice bežnej starostlivosti.

V prípade život ohrozujúcich stavov, ProCare lekár 24 nie je alternatívou k volaniu na linku záchrannej zdravotnej služby 112 alebo 155.

My v ProCare  sa usilujeme o to, aby sme ľuďom na Slovensku prinášali stále kvalitnejší a komplexnejší servis, vďaka čomu šetríme čas našich pacientov. Nastavujeme systém spolupráce medzi lekármi tak, aby sme skrátili lehoty na diagnostiku zdravotného stavu.

Sieť ProCare tvorí  14 zdravotníckych zariadení po celom Slovensku. Pacienti môžu využívať celoročnú osobnú starostlivosť s nadštandardnými službami, množstvo benefitov, starostlivosť špičkových lekárov a špecializované vyšetrenia s najdostupnejšími termínmi.

Pretože pre nás v ProCare je zdravie Slovákov na prvom mieste.

ProCare lekár24

0918 911 911


Aktuality

Nemocnica Bory spúšťa predregistráciu pacientov

Nemocnica Bory, ktorá dnes vyrastá na území bratislavského Lamača, dnešným dňom spustila predregistráciu pacientov. Prvá koncová nemocnica siete Svet zdravia je dokončená na vyše 70 percent a otvoriť ju plánujú v marci 2023.

VIAC...

Lekárka Zhydenko z Ukrajiny: Situácia je naozaj zlá. Je mi z toho ťažko

Prinášame Vám rozhovor s našou lekárkou z Ukrajiny pôsobiacou v rimavskosobotskej nemocnici na pediatrickom oddelení. MUDr. Iulianna Zhydenko pracuje v nemocnici od roku 2018, jej manžel Oleksandr pracuje ako skladník v kuchyni. Spolu majú 9 ročného synčeka.

VIAC...

Nemocnica Bory spúšťa predregistráciu pacientov

Nemocnica Bory, ktorá dnes vyrastá na území bratislavského Lamača, dnešným dňom spustila predregistráciu pacientov. Prvá koncová nemocnica siete Svet zdravia je dokončená na vyše 70 percent a otvoriť ju plánujú v marci 2023.

VIAC...