Poliklinika ProCare Prešov Sekčov smeruje k vyššej kvalite poskytovaných služieb

26.02.2016

Súčasťou siete 14 polikliník ProCare na Slovensku patrí aj poliklinika ProCare Prešov. Svojimi službami a budovaním odborných ambulancií zlepšujeme pacientovi kvalitu života a jeho zdravotného stavu. Ten je pre nás vždy na prvom mieste.

Poskytujeme komplexnú zdravotnú starostlivosť dospelým, seniorom aj deťom, a to v 10 všeobecných ambulanciách, z ktorých sú 4 ambulancie pre deti a dorast a 6 ambulancií pre dospelých.

V rámci špecializovaných ambulancií u nás nájdete ambulancie:

Diabetologickú,  Traumatologickú,  Ortopedickú,  Gynekologickú, Neurologickú,  Logopedickú,  Oftalmologickú,  Dermatologickú,

Kardiologickú ambulanciu s kompletným ECHO vybavením, ORL, ambulancia Plastickej chirurgie,  JZS (Jednodňová zdravotná starostlivosť) – operačné výkony

Ambulancia Plastickej chirurgie ponúka široké spektrum vyšetrení ako napr.:

  • vyšetrenie pigmentových lézií
  • vyšetrenie kožných nádorov
  • prepichnutie ušníc
  • estetické miniinvazívne výkony (výplne vrások kyselinou hyaluronovou, aplikácie botoxu pod vrásky, mezoterapia, niťový lifting a draculaterapia – liečba vrások)

JZS (Jednodňová zdravotná starostlivosť) – operačné výkony:

  • operácie pigmentový lézií (znamienok a kožných nádorov)
  • operácie viečok, nosa, odstávajúcich ušníc
  • operácie prsníkov (zväčšenie, zmenšenie, modelácia)
  • operácie gynekomastie
  • liposukcia, lifting tváre, labioplastika

Veľmi dôležitou súčasťou polikliniky je hematologicko – biochemické laboratórium, magnetická rezonancia (MR) a pracovisko CT.

Čakacie doby na vyšetrenie sú v súčasnosti na CT cca 1 týždeň a na MR 1 mesiac.

Všetky výsledky vyšetrení sú pre pacienta dostupné štandardne do 1 až 3 dní. V akútnych prípadoch po telefonickej konzultácii priamo s lekárom je možné poskytnúť urgentný termín s popisom ihneď. Zmluvnými partnermi sú všetky 3 zdravotné poisťovne VZP, Union a Dôvera.

Keďže našou najdôležitejšou snahou je zdravý pacient, kladieme dôraz v rámci liečebného procesu aj na komplexnú rehabilitáciu. Na vysokej úrovni ju v poliklinike ProCare Prešov Sekčov poskytuje tím rehabilitačných lekárov a fyzioterapeutov prostredníctvom rôznych rehabilitačných procedúr, liečebnej telesnej výchovy a pod.


Aktuality

NOVINKA V POLIKLINIKE PROCARE PREŠOV - BEZBOLESTNÁ RÁZOVÁ VLNA

Poliklinika ProCare Prešov prináša unikátny diamagnetický prístroj s rázovou vlnou, jediný svojho druhu na Slovensku. Predstavujeme Vám technologickú inováciu aplikáciou bezbolestnej ultrazvukovej vlny v liečbe rehabilitačných pacientov.

VIAC...

Detská hematológia na poliklinike ProCare Prešov je v nových priestoroch

Detská hematologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov, ktorú vedie pani doktorka MUDr. Gertrúda Turlíková, sa presťahovala do úplne nových priestorov. Sídli v ľavom krídle budovy na 3. poschodí.

VIAC...

Nová detská kardiologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov

Vzhľadom na zvýšený dopyt po kardiologických vyšetreniach u detí s vrodenými srdcovými chybami, so zachyteným vysokým krvným tlakom, či s pocitmi srdcových nepravidelností, búšením srdca po prekonanej Covidovej infekcií, zriaďujeme na poliklinike ProCare Prešov ďalšiu pediatrickú kardiologickú ambulanciu.

VIAC...