POLIKLINIKA PROCARE BORY BUDE OD MÁJA OPÄŤ OTVORENÁ

25.04.2017

Vážení klienti,

poliklinika Bory Mall bude pre vás znova otvorená od 3.5. 2017.

V plnej miere môžete opäť využívať starostlivosť lekárov stomatologickej ambulancie v moderných priestoroch a nadštandardným vybavením. Počas víkendov vám zároveň poskytujeme akútnu zdravotnú starostlivosť lekármi všeobecnej ambulancie pre dospelých a pediatrickej ambulancie v čase od 10:00 do 16:00 hod. Poskytovaná víkendová akútna zdravotná starostlivosť Všeobecnou zdravotnou poisťovňou nie je hradená v plnej výške.

Ďakujeme vám za pochopenie a trpezlivosť počas jej dočasného zatvorenia.

PharmDr. Blanka Malichová, MBA, MPH
riaditeľka polikliniky


Aktuality

Nemocnica Bory spustila nábor sestier

Takmer všetky vedúce pozície v budúcej Nemocnici Bory v Bratislave sú už obsadené a nemocnica aktuálne spustila nábor sestier. Celkovo ich plánuje zamestnať 440. Nábor potrvá až do otvorenia nemocnice, ale aj po ňom, keďže jednotlivé pracoviská sa budú otvárať postupne. Každá zo sestier prechádza pohovorom aj so svojou vedúcou sestrou a do nemocnice bude nastupovať už mesiac pred otvorením vybraného pracoviska.

VIAC...

Nemocnica Bory bude mať v nemocnici len tie najnovšie medicínske technológie

Nemocnica Bory a spoločnosť Siemens Healthineers dnes slávnostne podpísali strategickú zmluvu v hodnote vyše 30 miliónov eur. Počas ďalších 15 rokov bude Siemens Healthineers poskytovať budúcej bratislavskej nemocnici servis a výmenu viac ako 20 medicínskych zariadení, s tým spojené vzdelávanie a softwarové riešenia. Ide o jedinečné partnerstvo v stredoeurópskom regióne, ktoré Nemocnici Bory zabezpečí v oblasti rádiodiagnostickej medicínskej techniky technologické prvenstvo. Nemocnica je dnes dokončená na takmer 80 percent a otvoriť ju plánujú v marci budúceho roku.

VIAC...

Ľuboš Lopatka je od dnešného dňa generálnym riaditeľom Nemocnice Bory

Nemocnica Bory má od začiatku mája nového generálneho riaditeľa. Stal sa ním Ľuboš Lopatka, ktorý sa do nemocničnej skupiny Penta Hospitals vrátil po piatich rokoch s cieľom úspešného uvedenia najväčšej súkromnej investície v dejinách slovenského zdravotníctva do praxe. Nová koncová nemocnica siete ProCare a Svet zdravia plánuje spustiť svoju prevádzku už v marci budúceho roka.

VIAC...