Nepodceňujte problémy s močovým mechúrom! Zverte sa do rúk našich odborníkov

08.06.2016

Trápi vás močový mechúr? Zverte sa do rúk našich odborníkov. Novú metódu liečby nájdete v ProCare Betliarska.

Na Jednodňovej Zdravotnej Starostlivosti polikliniky ProCare Betliarska majú pacienti možnosť podstúpiť novú modernú liečbu.

Podľa odhadov má na svete problémy s ovládaním močového mechúra až 16,7% populácie, pričom nie je rozdiel medzi oboma pohlaviami. Ak zlyhá konzervatívna a medikamentózna liečba je možné riešiť problém hyperaktívneho močového mechúra operačným zákrokom. Ten úspešne realizujeme pre mužov aj ženy v ProCare Betliarska.

Pri liečbe môžu pomôcť lieky alebo nový modernejší spôsob onabotulinumtoxinom (označovaný ako BOTOX). Táto liečba je novinkou v ProCare Betliarska. Pri problémoch s ovládaním močového mechúra by mal pacient navštíviť urologickú ambulanciu, kde mu urológ určí vhodný spôsob liečby. „Nárok na tento operačný výkon majú ženy aj muži, ktorým zlyhala konzervatívna a medikamentózna liečba“, hovorí MUDr. Martin Romančík, PhD., urológ a operatér v  ProCare Betliarska. Tento ojedinelý operačný výkon sa realizuje v rámci Jednodňovej Zdravotnej Starostlivosti. Nová metóda prinesie pacientovi zmiernenie, ba až úplné odstránenie náhleho a nutkavého pocitu, ktorý zhoršuje kvalitu života pacienta.

Keďže je na Slovensku tento operačný výkon ojedinelý, teší nás, že práve v ProCare Betliarska vieme touto novou metódou poskytnúť pacientovi modernú liečbu“, dodáva MUDr. Alexandra Kmiecik, riaditeľka a odborný garant ProCare Betliarska. Toto zariadenie je zároveň na Slovensku jedno z prvých troch, ktoré získali akreditáciu kvality a bezpečnosti SAK. Táto akreditácia garantuje, že sa zdravotnícke zariadenie riadi postupmi podľa presne stanovených kritérií.

Sieť ProCare poskytuje vďaka špičkovým lekárom a sestrám jedinečnú zdravotnú starostlivosť v príjemnom prostredí, ktoré disponuje najmodernejším prístrojovým vybavením.

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

https://www.procare.sk/procare-betliarska

Infolinka ProCare 0907 888 999


Aktuality

Bolest noh a krcove nohy
Kedy môže bolesť nohy súvisieť s cievami?

Šesť ľudí z desiatich, prevažne žien, dnes na Slovensku trápia kŕčové žily. Súvisí však každá bolesť nôh s ochorením žíl? Odpoveď sa dozviete v novom blogu o zdraví.

VIAC...

Každá desiata operácia kŕčových žíl sa robí zle, vysvetľuje expert na cievnu chirurgiu

Šesť ľudí z desiatich, prevažne žien, dnes na Slovensku trápia kŕčové žily. Do ich operácií sa pritom často púšťajú všeobecní chirurgovia, ortopédi a dokonca aj praktickí lekári, ktorí nemajú na takéto zákroky odborné vzdelanie. Ak sa potom operácia neurobí správne, kŕčové žily sa obnovia. Za Vladimírom Šefránkom, špecialistom na cievnu chirurgiu, chodí do Polikliniky ProCare Betliarska každý desiaty pacient na opravu výkonu, ktorý mu na predošlom pracovisku urobili nesprávne.

VIAC...

Prejsť do Dôvery sa teraz oplatí ešte viac

Nadštandardné služby od zdravotnej poisťovne Dôvera vám uľahčia život a pomôžu ušetriť čas alebo peniaze. Výhody poistenia môžete naplno využívať aj v sieti našich polikliník.

VIAC...