MUDr. Daniela Nováková od 1.6.2016 ordinuje v nemocnici ProCare Medissimo

01.06.2016

Pre viac informácií kontaktujte klientske centrum spoločnosti ProCare 0907 888 999

Vážení klienti,

dovoľujeme si Vás týmto informovať, že s účinnosťou od 01.06.2016 sa všeobecná lekárka pre dospelých MUDr. Daniela Nováková spoločne so sestričkou sťahuje do zariadenia v sieti ProCare Bratislava – do NSP ProCare Medissimo na Tematínskej ulici v Petržalke.

V prípade vášho záujmu o pokračovanie v zdravotnej starostlivosti u pani doktorky Novákovej v ProCare Medissimo prosím požiadajte o zmenu kapitácie v ambulancii pani doktorky prostredníctvom infolinky alebo na recepcii ProCare Medissimo.

Pacientov, ktorí nebudú mať záujem o zmenu kapitácie od 01.06.2016 prevezme do starostlivosti p. MUDr. Juraj Czikk v Poliklinike ProCare Centrál, pričom č. dverí 52 ambulancie zostáva nezmenené.

Pre viac informácií kontaktujte klientske centrum spoločnosti ProCare – 0907 888 999


Aktuality

Aký vplyv mala pandémia na deti?

Obdobie pandémie bolo hektické nielen pre zdravotníkov, ale aj pre rodičov a deti. Ako ju deti prežívali? O svojich skúsenostiach sa podelila pediatrička MUDr. Eva Mocová, PhD. z polikliniky ProCare Medissimo.

VIAC...

Ortopedicka operacia v kamione
Ortopédi trénovali operačné techniky v kamióne

Na konci mája mali slovenskí ortopédi jedinečnú možnosť vyskúšať si najmodernejšie metódy artroskopických operačných techník v špeciálnom kamióne s dvomi kompletne vybavenými operačnými sálami.

VIAC...

Spôsobuje vám pohyb bolesti?

Rázová vlna je jedna z najúčinnejších liečebných metód v súčasnosti. Jej 95% účinok liečby pôsobí pozitívne pri kostnej prestavbe a upevňuje zdravý a nebolestivý pohyb. Je vhodná tiež pre profesionálnych a rekreačných športovcov.

VIAC...