Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Michalovce, Michalovce    13.03.2019

Aj v Michalovciach sme si uctili MDŽ

Nemocnica Michalovce v spolupráci s dobrovoľníčkou z centra Krajší deň pripravili pre naše pacientky malé prekvapenie k medzinárodnému dňu žien. Vedenie nemocnice nezabudlo ani na svoje zamestnankyne.

Pri príležitosti medzinárodného dňa žien sme sa opäť rozhodli obdarovať všetky naše zamestnankyne kvetmi.  Túto milú úlohu si vzali na plecia, riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a medicínsky riaditeľ MUDr. Peter Rovder.  Pogratulovať všetkým ženám zabralo viac ako 2,5 hodiny, ale určite to stálo zato a veríme,  že ich takéto malé gesto príjemne potešilo. Vážime si ich každodennú prácu a ďakujeme.

O trochu krajší deň na onkológií

Obdarovali ich krásnymi žltými ružami, ktoré sme ako dar dostali od hypermarketu Tesco Michalovce a to hlavne vďaka snahe a ochote našich dobrovoľníkov.
Pacientky prijali túto malú pozornosť veľmi pozitívne a prajeme im skoré uzdravenie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.05.2019

V trebišovskej nemocnici zaviedli novinku na tlmenie bolesti pri pôrode

Pôrodné bolesti môžu závisieť už iba od jediného gombíka. V Nemocnici Svet zdravia Trebišov zaviedli revolučnú novinku, ktorá pomáha budúcej mamičke tlmiť bolesti pri kontrakciách. Ako prví a jediní na Slovensku začali pri pôrode rodičky využívať liek remifentanil. Ten si budúca mamička dávkuje sama pomocou pumpy a vtedy, keď to potrebuje. Úľavu pritom pocíti do 30 sekúnd a trvá dve minúty.

Blog 21.05.2019

Aké zdravotné benefity má darovanie krvi?

Darovaním krvi nepomáhame len iným, ale do určitej miery aj sebe. Prispieva k regenerácii organizmu či zvyšuje odolnosť organizmu.

Aktuality 21.05.2019

Psychiatrický a neurologický deň

Viac ako stovka lekárov a zdravotných sestier sa zúčastnila 16. mája v rimavskosobotskej nemocnici na Psychiatrickom a neurologickom dni pri príležitosti 135. výročia založenia nemocnice.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO