Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Michalovce, Michalovce    13.03.2019

Aj v Michalovciach sme si uctili MDŽ

Nemocnica Michalovce v spolupráci s dobrovoľníčkou z centra Krajší deň pripravili pre naše pacientky malé prekvapenie k medzinárodnému dňu žien. Vedenie nemocnice nezabudlo ani na svoje zamestnankyne.

Pri príležitosti medzinárodného dňa žien sme sa opäť rozhodli obdarovať všetky naše zamestnankyne kvetmi.  Túto milú úlohu si vzali na plecia, riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a medicínsky riaditeľ MUDr. Peter Rovder.  Pogratulovať všetkým ženám zabralo viac ako 2,5 hodiny, ale určite to stálo zato a veríme,  že ich takéto malé gesto príjemne potešilo. Vážime si ich každodennú prácu a ďakujeme.

O trochu krajší deň na onkológií

Obdarovali ich krásnymi žltými ružami, ktoré sme ako dar dostali od hypermarketu Tesco Michalovce a to hlavne vďaka snahe a ochote našich dobrovoľníkov.
Pacientky prijali túto malú pozornosť veľmi pozitívne a prajeme im skoré uzdravenie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.03.2023

Medzinárodný deň šťastia v humenskej nemocnici

20. marca sa v humenskej nemocnici rozdávalo šťastie. Postarali sa o to dobrovoľníčky so svojou koordinátorkou DC Krajší deň a žiačky Strednej zdravotníckej školy, ktoré symbolicky na medzinárodný deň šťastia rozdávali pacientom chutné koláčiky v tvare štvorlístka.

Aktuality 17.03.2023

Edukácia o hygiene rúk v Materskej škole v Kajali

Ako všetci dobre vieme, hygiena v našom živote zohráva veľmi podstatnú úlohu. Preto je nesmierne dôležité, aby sme k tomu viedli aj naše deti od útleho detstva a vysvetlili im, prečo je dôležité aby základné hygienické návyky vykonávali automaticky bez upozornenia.

Aktuality 15.03.2023

Dunajskostredská nemocnica dostala od Nadácie Križovatka monitory dychu

Novorodenecké oddelenie Nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda dostalo od Nadácie Križovatka 5 monitorov dychu.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

Majte svoje zdravie pod kontrolou

Odteraz si môžete pohodlne a kedykoľvek online rezervovať termín u lekára, zaregistrovať svoj príchod do polikliniky, uhrádzať platby, chatovať s agentom call centra a ešte omnoho viac.

 

Nová Klientska zóna

VIAC INFO