Aktuality, Svet Zdravia, Krajší deň Michalovce, Michalovce    13.03.2019

Aj v Michalovciach sme si uctili MDŽ

Nemocnica Michalovce v spolupráci s dobrovoľníčkou z centra Krajší deň pripravili pre naše pacientky malé prekvapenie k medzinárodnému dňu žien. Vedenie nemocnice nezabudlo ani na svoje zamestnankyne.

Pri príležitosti medzinárodného dňa žien sme sa opäť rozhodli obdarovať všetky naše zamestnankyne kvetmi.  Túto milú úlohu si vzali na plecia, riaditeľ nemocnice Ing. Marián Haviernik a medicínsky riaditeľ MUDr. Peter Rovder.  Pogratulovať všetkým ženám zabralo viac ako 2,5 hodiny, ale určite to stálo zato a veríme,  že ich takéto malé gesto príjemne potešilo. Vážime si ich každodennú prácu a ďakujeme.

O trochu krajší deň na onkológií

Obdarovali ich krásnymi žltými ružami, ktoré sme ako dar dostali od hypermarketu Tesco Michalovce a to hlavne vďaka snahe a ochote našich dobrovoľníkov.
Pacientky prijali túto malú pozornosť veľmi pozitívne a prajeme im skoré uzdravenie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 20.03.2019

Galantská nemocnica zrekonštruovala psychiatrické oddelenie

Pacienti s duševnými poruchami v Nemocnici Svet zdravia Galanta sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch, ktoré pre nich budú počas procesu uzdravovania zároveň neporovnateľne podnetnejším prostredím. Galantská nemocnica totiž niekoľko týždňov rekonštruovala svoje psychiatrické oddelenie a do jeho komplexnej obnovy investovala takmer 57-tisíc eur. Oddelenie zároveň začína poskytovať aj novú, biologickú formu liečby a pacientov tak už nebude musieť prekladať do iných zariadení.

Žiarska nemocnica otvorila tri vynovené ambulancie

Aktuality 18.03.2019

Žiarska nemocnica otvorila tri vynovené ambulancie

Pacienti Nemocnice Svet zdravia Žiar nad Hronom dostali tri nové ambulancie. Nemocnica vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila komplexne nové zázemie pre ambulanciu úrazovej chirurgie, ambulanciu cievnej chirurgie a gastroenterologickú ambulanciu. Ambulancie zároveň presťahovala z pôvodných do nových priestorov, čo významne zlepšilo logistiku pacientov. Dnes priestory slávnostne otvorila.

Aktuality 14.03.2019

Vyhodnotenie súťaže michalovských školákov

Drobnou pozornosťou sme odmenili piatich žiakov Základnej školy v Michalovciach na Okružnej ulici.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO