Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    11.09.2017

Aj my podporujeme "Tour de Tokaj 2017"

Nemocnica Sveta Zdravia Trebišov sa zapojila do druhého ročníka športového podujatia pod názvom „Tour de Tokaj 2017," ktoré sa uskutočnilo v sobotu 09.09.2017 v čase od 10:00 do 17:00 hod.

Táto zaujímavá akcia bola spojením bežeckých a cyklistických pretekov, ktoré boli usporiadateľmi vytýčené trasami cez vinohrady vo celosvetovo známej vinohradníckej oblasti Tokaj. Práve jedinečnosť prírody regiónu a typické scenérie rozsiahlych vinohradov sa stali miestom pre priaznivcov tohto športového podujatia. Trebišovská nemocnica podporila túto vynikajúcu športovú aktivitu, a to prostredníctvom zabezpečenia zdravotnej starostlivosti pre účastníkov pretekov, ale i pre návštevníkov podujatia.

Na plynulý priebeh pretekov bez nehôd a zranení dozeral tím nemocnice Sveta zdravia Trebišov. Do pretekov sa zapojili i zamestnanci nemocnice, ktorí reprezentovali aj našu hlavnú myšlienku – zdravý životný štýl. Celý deň sa niesol v športovom duchu a už teraz sa tešíme na ďalší ročník pretekov.

tour de tokaj.pngĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.02.2018

Humenská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Michalovská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Michalovce dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Začína sa štvrtý ročník súťaže Medik roka 2018

Sieť nemocníc Svet zdravia vyhlasuje spoločne s partnermi už štvrtý ročník odbornej súťaže určenej pre študentov 5. a 6. ročníka lekárskych fakúlt Medik roka 2018. Budúci lekári v odbore všeobecné lekárstvo si v nej môžu preveriť a zmerať svoje teoretické poznatky. Aprílové vyvrcholenie súťaže v Michalovciach ponúkne následne 20 finalistom kombináciu odborných workshopov a napínavého súťaženia v praktických podmienkach skutočnej nemocnice. Na jedného víťaza čaká finančná výhra v hodnote 3000 eur. Všetkým finalistom bude súčasne ponúknuté garantované pracovné miesto v nemocnici siete Svet zdravia, traja najlepší si budú môcť vybrať oddelenie podľa vlastného výberu. Registrácia do súťaže prebieha na stránke www.medikroka.sk do 18. marca 2018.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO