Aktuality, Svet Zdravia, Stropkov    23.10.2018

8. ročník regionálnej súťaže Krídla túžby

Tak ako každoročne aj tento rok Prešovský samosprávny kraj organizoval už 8. ročník regionálnej súťaže v sociálnych službách pod názvom Krídla túžby. Cieľom súťaže je nájsť poskytovateľa, zamestnanca a prijímateľa, ktorí svojou mimoriadnosťou, kvalitou poskytovaných sociálnych služieb, výnimočnými úspechmi a inovatívnymi metódami práce môžu byť príkladom dobrej práce v sociálnych službách.

8. ročník regionálnej súťaže Krídla túžby

 

Súčasťou odovzdávania ocenení Krídla túžby je aj kultúrny program, v ktorom jednotlivé sociálne zariadenia predstavujú  svoju tvorivosť nadanie a schopnosti.

Zariadenia sa prezentujú na dvoch lokálnych koncertoch. Koncert, v ktorom sa prezentovalo aj Špecializované centrum sociálnych služieb Stropkov sa konal dňa 13.6.2018 v nádhernom prostredí rekreačného areálu Lysá Hora, Vyšný Kazimír. So svojim programom vystúpilo  17 poskytovateľov  sociálnych služieb. Naše zariadenie úspešne v speve reprezentovali naši prijímatelia,  pán František Cichý a pani Iveta Tomiová.

Do hlavného programu z lokálnych koncertov postúpili traja najúspešnejší interpreti a medzi nimi aj naše zariadenie. Dňa 2. októbra 2018 vystúpili v Divadle Jonáša Záborského v Prešove na slávnostnom odovzdávaní ocenení Krídla túžby. Slávnostné oceňovanie prebiehalo za účastí predsedu Prešovského samosprávneho kraja, členov vedenia PSK, zástupcov odboru sociálnych vecí a rodiny PSK,  predstaviteľov jednotlivých cirkví a ostatných zúčastnených.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 07.12.2018

Tradičná Mikulášska oslava v galantskej nemocnici

Mikuláš ako obvykle v deň svojho veľkého sviatku neobišiel ani galantskú nemocnicu a detičky, ktoré sú v nej hospitalizované aj v tomto období. Vedenie nemocnice, spoločne s vedením Oddelenia pediatrie a jeho zamestnancami, pripravili na podnet Občianskeho združenia Templars Slovakia, parádnu Mikulášsku oslavu.

Mikuláš v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Aktuality 07.12.2018

Mikuláš v michalovskej nemocnici

Prišiel aj k nám! Spolu s anjelom a čertom! V stredu 5. decembra potešil detských pacientov na oddelení pediatrie a vo štvrtok 6. decembra dokonca aj pacientov na oddelení dlhodobo chorých a geriatrie.

Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda odštartovala dobrovoľnícky projekt Krajší deň

Aktuality 07.12.2018

Pacientom v dunajskostredskej nemocnici sa budú venovať dobrovoľníci

Prečítajú im noviny, vypočujú trápenia, zahrajú sa spoločenské hry alebo len budú mlčky nablízku. Detským a starším pacientom v Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda budú chvíle strávené v nemocnici spríjemňovať dobrovoľníci. Dunajskostredská nemocnica totiž slávnostne odštartovala projekt dobrovoľníckych centier Krajší deň a stala sa tak desiatou v sieti Svet zdravia, ktorá sa doň oficiálne zapojila. Ambasádorom Krajšieho dňa v Dunajskej Strede sa stal spevák Tomáš Bezdeda. Počas slávnostného otvorenia pritom nechýbal ani Mikuláš, ktorý obdaroval deti aj starších a práve dobrovoľníci sa stali jeho pomocníkmi.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO