Aktuality, Michalovce    08.10.2019

3. ZEMPLÍNSKE PEDIATRICKÉ KAZUISTIKY

Detské a novorodenecké oddelenie Nemocnice Svet zdravia Michalovce pod záštitou riaditeľa Ing. Mariána Haviernika organizovalo na Zemplínskej Šírave už tretí ročník kazuistík.

 

Primárka pediatrického oddelenia a odborný garant podujatia MUDr. Dana Jurečková, PhD. hodnotí výsledok pozitívne aj vďaka faktu, že tento rok sa kazuistík zúčastnilo až 136 lekárov a 25 sestier z Prešovského a Košického kraja. Podľa doterajších ohlasov bol program dostatočne bohatý a desať odborných prezentácií určite naplnilo všetky očakávania. Každoročne stúpajúca tendencia návštevnosti naznačuje, že budúcoročné podujatie bude opäť o čosi atraktívnejšie a prinesie množstvo zaujímavých informácií z tejto oblasti.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO