Aktuality, Michalovce    08.10.2019

3. ZEMPLÍNSKE PEDIATRICKÉ KAZUISTIKY

Detské a novorodenecké oddelenie Nemocnice Svet zdravia Michalovce pod záštitou riaditeľa Ing. Mariána Haviernika organizovalo na Zemplínskej Šírave už tretí ročník kazuistík.

 

Primárka pediatrického oddelenia a odborný garant podujatia MUDr. Dana Jurečková, PhD. hodnotí výsledok pozitívne aj vďaka faktu, že tento rok sa kazuistík zúčastnilo až 136 lekárov a 25 sestier z Prešovského a Košického kraja. Podľa doterajších ohlasov bol program dostatočne bohatý a desať odborných prezentácií určite naplnilo všetky očakávania. Každoročne stúpajúca tendencia návštevnosti naznačuje, že budúcoročné podujatie bude opäť o čosi atraktívnejšie a prinesie množstvo zaujímavých informácií z tejto oblasti.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO